Náš úspěch ve společnosti IGT (International Game Technology)

Náš úspěch ve společnosti IGT (International Game Technology)

24. 8. 2022

„Nový klient, dosud neznámá oblast herního průmyslu. Vybrali si nás na základě průzkumu headhunterů na internetu. Vyrazily jsme na schůzku do sídla firmy na Bořislavce, bez jakéhokoli očekávání. “

Krásné, moderní prostředí a milé uvítání. Schůzka trvala 2 hodiny, dozvěděly jsme se podstatné informace o firmě a o pozicích, které potřebovali obsadit. Jedna obchodní, klíčová pro rozvoj byznysu v ČR a na Slovensku. Druhá do IT, potřebná pro další rozvoj spolupráce s top klientem. Obě nově vytvořené. Měly jsme možnost se potkat s oběma hiring manažery. Cestou zpátky jsme se stavily v pralinkárně Krystijan, kde je každá pralinka uměleckým dílem. Skvělé zakončení pracovního dne. 

A daly jsme se do práce. Zájem o obě pozice byl nevídaný. Ukázalo se, že se jedná o specifické prostředí, kde se lidi hodně znají mezi sebou, vědí přesně, koho by mohli a chtěli na pozici doporučit, pokud oni sami nechtějí nebo nesplňují nějaké kritérium. Potkaly jsme se se skvělými kandidáty, kteří všichni do jednoho byli zapálení do svojí práce. Dostaly jsme také několik pozvánek k návštěvě kasina. 

Podstatné je, že se nám podařilo obě pozice úspěšně obsadit. V IGT ocenili především naši profesionalitu, kvalitu všech doporučených kandidátů a vstřícnou a rychlou komunikaci. Baví nás poznávat nové věci, spolupracovat s klienty z různých oblastí a těší nás, když se všechno správně potká a všechny strany jsou maximálně spokojené.  

 

#uniquepeople #executivesearch #happiness #dreamjob